سایت استودیو هنر

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

محصولات جدید
این فایل با طراحی جدید در اختیار شما علاقه مندان قرار داده شده است. شما میتوانید با قرار دادن عکس مورد نظر خود ( عکس پدر ، مادر، خواهر ،برادر، همسر، کودک یا نوزاد دلبندتان )در این فایل ، فایل را به والپیپیری زیبا در بک گراند pc خود طراحی کرده و از آن استفاده کنید و یا تقویم را چاپ کرده و از آن لذت ببرید.

1392/01/18  |     39192  |     17.2  |     دانلود

دانلود رایگان png تقویم اختصاصی والپیپر کامپیوتر،فون فصل های سال 1392 (فون بهار)
این فون که با عکس دلخواه شما تزیین میشود در سایز های زیر قابل استفاده میباشد. اندازه هایی که در زیر قرار داده شده اندازه و سایز مونیتور های مختلف میباشد که برای سهولت در استفاده شما کاربران همیشگی وب سایت آتلیه هنر در نظر گرفته شده است.
768×1024 ، 1152× 864 ، 1280 × 1024، در صورتیکه سایز مورد نظر شما در این گروه قرار نداشت شما میتوانید با تغییر سایز در فتوشاپ به سایز دلخواه خود دست یابید. همچنین در فایل Zip قابل دانلود یک فریم A4 بعنوان هدیه برای همراهان عزیز این وب سایت در نظر گرفته شده است. شما می توانید در این فایل هر عکسی قرار داده و از آن بعنوان عکس دسکتاپ رایانه خود استفاده کنید.
فرمت : png
نوع فایل : Zip
حجم فایل : 17.2 مگابایت

والپیپیر کامپیوتر بک گراند اختصاصیتقویم اختصاصی دسکتاپفون فصل بهاروالپیپیر اختصاصی کامپیوترتقویم فصل های سال 1392تقویم اختصاصی خانوادگیبک گراند دسکتاپ اختصاصیفون رویایی دسکتاپ کامپیوتروالپیپر بهاروالپیپر اختصاصی ویندوز