سایت استودیو هنر

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

محصولات جدید
این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با نام ر“شب پر ستاره”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2000×3000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان در حالت خوابیده را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظه ی خواب نوزادتان را طراحی کنید.

1392/11/28  |     25826  |     5.54  |     دانلود

دانلود رایگان فون رویایی نوزاد با عنوان “شب پر ستاره”

فون رویایی نوزاد با عنوان “شب پر ستاره”، طرحی جالب برای عکس فرزند شما. این فون کودک با طراحی منحصر بفرد، به صورت تک لایه و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2000×3000 پیکسل  با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد.  شما میتوانید عکسهایی از دوران کودکی فرزندتان را در این فون قرار داده و عکسی جالب و فانتزی را طراحی کنید. همچنین شما می توانید عکس ها یی از ژست های متفاوت و زیبای نوزاد و یا کودک عزیز خود را در این قاب زیبا قرار دهید و به راحتی پس از گرفتن عکس از فرزند خود عکس را در فتوشاپ باز کرده و پس از باز کردن فایل قاب عکس در فتوشاپ عکس را در زیر لایه ی اصلی بگذارید و سپس ازفایل مورد نظر خروجیJPG گرفته وسپس به اندازه ی دلخواه بر روی شاسی یا تخته چاپ کرده و بر روی دیوار اتاق فرزندتان نصب کنید.

فرمت : PNG
نوع فایل : Zip
اندازه ی فایل : 2000×3000 پیکسل -300 DPI
حجم فایل : 5.54 مگابایت


 


فون کودکفون نوزادقاب رویایی نوزاد فون آسمانی کودکفون با بک گراند آبی نوزادفون جدیدفریم تک لایهدانلود رایگان فونفون psdقاب عکس کودکبک گراند با کیفیت کودک