سایت استودیو هنر

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

محصولات جدید
سری اول آموزش میکاپ و آرایش چشم."کاربران گرامی"، آتلیه هنر قصد دارد برای شما عزیزان آرشیو کاملی از آرایشها را جمع آوری و در اختیار شما قرار دهد. کارکنان این مجموعه بهترین ها را انتخاب در فضایی زیبا طراحی و تنظیم میکنند تا شما عزیزان از دیدن و استفاده این مطالب لذت و بهره کامل را ببرید. در این مجموعه انواع آرایش ها با رنگهای متفاوت آموزش داده خواهد شد. این آموزش به صورت تصویری و گام به گام صورت میگیرد.

1392/11/16  |     23612  |     1.32  |     دانلود

دانلود سری اول آموزش آرایش چشم " گام به گام آموزش آرایش چشم" 

سری اول آموزش میکاپ و آرایش چشم."کاربران گرامی"، آتلیه هنر قصد دارد برای شما عزیزان آرشیو کاملی از آرایشها را جمع آوری و در اختیار شما قرار دهد. کارکنان این مجموعه بهترین ها را انتخاب و در فضایی زیبا طراحی و تنظیم میکنند تا شما از دیدن و استفاده این مطالب لذت و بهره کامل را ببرید. در این مجموعه انواع آرایش ها با رنگهای متفاوت آموزش داده خواهد شد. این آموزش به صورت تصویری و گام به گام صورت میگیرد.

نوع فایل:Zip

حجم فایل:1.32 مگابایت

تصویر اول ، مرحله اول آرایش را به شما نشان میدهد. در این مرحله توسط پالت سایه زیرسازی کرده

  eye makeup tutorial

بعد از انتخاب رنگ مورد نظر، از گوشه چشم شروع میکنید به تیره کردن چشم . دقت کنید این مرحله با توجه با فرم چشم و بلندی و کوتاهی ابرو انجام میشود.نوع سایه زدن هر چشم فراخور ریز یا درشتی و همچنین یهن یا کوتاه بودن پلک متفاوت است.

,آموزش آرایش چشم

دقت کنید قلم هایی که برای سایه زدن استفاده میکنید متفاوت باشند. در غیر اینصورت برای داشتن یک ترکیب بی نقص دچار دردسر میشوید. ترکیب رنگها حتما با هم هارمونی داشته باشند. توجه کنید در تصویر زیر از یک رنگ آبی ملایم برای قسمت روشن چشم استفاده شده. به آرامی به سمت تیره رفته و رنگ روشن و تیره را با هم ترکیب کنید. 

آموزش آرایش چشم و ابرو

ترکیب رنگ بسته به سلیقه و رنگ شناسی شما دارد. بعد از ترکیب رنگ سایه نوبت به کشیدن خط چشم است. این کار توسط پالت سیاه و قلم موی مخصوص و یا خط چشم مایع انجام میشوند. بازم هم به کشیدگی و فرم چشم توجه کنید. خط چشم نباید از ابرو ها بلند تر باشد در ابنصورت فرم جالبی به دست نمیاید.


bridal makeup training

معمولا برای آرایش چشم غلیظ برای زیبایی بیشتر چشم از مژه های مصنوعی استفاده میشود.مژه های مصنوعی هم انواع مختلفی دارد که متناسب با چشم و پر یا کم پشت بودن مژه ها انتخاب میشود.برای این فرم چشم از مژه های نامرتب استفاده شده است. 

 Makeup Education

در مرحله آخر شما میتوانید از سایه های اکلیلی برای براق کردن و زیبایی هر چه بیشتر آرایش خودتان استفاده کنید. همچنین داخل چشم را میتوانید هم رنگ سایه با مداد تیره کنید و یا با توجه به رنگ چشم ها از رنگ مشکی یا از هر رنگ دیگری که با آرایشتان هماهنگی دارد استفاده کنید. باز هم توجه داشته باشید از هر رنگی که برای بالای چشم استفاده میکنید برای زیر پلک پایین هم استفاده کنید. هرچند که در بعضی از آرایش ها از رنگ های تضاد استفاده میکنند اما استفاده از رنگ های تضاد هم با توجه به موارد زیادی انجام میشود. در آموزش های بعدی حتما نمونه ای از آرایش های متضاد را هم ذکر خواهیم کرد.

Training and eyebrow makeup eye makeup with different colors

لذت ببرید.


 آموزشآموزش آرایشآموزش آرایش چشمآموزش میکاپآموزش آرایش چشم و ابروآرایش با رنگ های متفاوت آموزش آرایش عروسآموزش میکاپ اروپاییآموزش آرایش چشم خلیجآموزش آرایش چشم عربآموزش گریم عروس