سایت استودیو هنر

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

محصولات جدید
این مجموعه نخستین سری از مجموعه ی ژست های عاشقانه ی عروس و داماد و ژست های دو نفره می باشد.سعی بر آن است تا از بهترین عکس های ژست دونفره و به روز ترین مدل های زیبای عکس انداختن عاشقانه و احساسی استفاده و در دسترس شما کاربران عزیز قرار گیرد.امید است تا بتوانیم برترین آموزشهای مربوط به عکاسی و نیز به روزترین خدمات آتلیه از قبیل : ژست،فیگور،مدل لباس،مدل مو,میکاپ و... را گردآوری و در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

1392/04/06  |     93677  |     2.39  |     دانلود

دانلود رایگان اولین سری" ژست عاشقانه عروس و داماد"

این مجموعه نخستین سری از مجموعه ی ژست های عاشقانه ی عروس و داماد و ژست های دو نفره می باشد.سعی بر آن است تا از بهترین عکس های ژست دونفره و به روز ترین مدل های زیبای عکس انداختن عاشقانه و احساسی استفاده و در دسترس شما کاربران عزیز قرار گیرد.امیدواریم این مجموعه برای شما کاربران مفید و کار آمد باشد. شما میتوانید یه راحتی با کمی تمرین و وسعت دید هنری خود از ژست های الگو که در این مجموعه قرار دارد استفاده کنید و سپس عکس های خود را در حالات و فرم های گوناگون و زیبا عکاسی کرده ویک آلبوم دیجیتال بسیار زیبا را برای خود گردآوری کنید. گروه هنری "آتلیه هنر" همواره در تلاش است تا برترین آموزشهای مربوط به عکاسی و نیزبه روزترین خدمات آتلیه از قبیل : ژست،فیگور،مدل لباس و مو،میکاپ و... را گردآوری و در دسترس شما عزیزان قرار دهد.

نوع فایل:zip

فرمت:jpg

حجم فایل:2.39 مگابایت

 

 


 


بهترین ژست های عکس دونفره فیگور عروس و داماد عکس های عاشقانه ژست عکس دونفره و احساسی فیگورهای زیبا برای عکس های زن و شوهر مدل های زیبای عکس انداختن دو نفره مدلهای زیبای عکس های دونفره ژست عروس و داماد ژست عکس های دونفره عاشقانه ژست های دونفره ی احساسی