سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم
تاریخ درج : '1393/11/15'
بازدید : 81272
شرح : سری نهم این فایل هم از 4 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”

عنوان : دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”
تاریخ درج : '1393/11/10'
بازدید : 81457
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه سیزدهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد که شامل بک گراندهای کودکانه و پس زمینه های مخصوص آتلیه عکاسی می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری هشتم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری هشتم
تاریخ درج : '1393/10/30'
بازدید : 32817
شرح : سری هشتم این فایل هم از 5 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری ششم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری ششم
تاریخ درج : '1393/09/03'
بازدید : 29376
شرح : سری ششم این فایل هم از 5 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری یازدهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”

عنوان : دانلود رایگان سری یازدهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”
تاریخ درج : '1393/08/29'
بازدید : 51013
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه یازدهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد که شامل بک گراندهای کودکانه و فانتزی و کارتونی مخصوص آتلیه کودک و نوزاد می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری پنجم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری پنجم
تاریخ درج : '1393/08/07'
بازدید : 33682
شرح : سری پنجم این فایل هم از 5 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری دهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه

عنوان : دانلود رایگان سری دهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه
تاریخ درج : '1393/04/21'
بازدید : 50225
شرح : سری دهم این مجموعه ی زیبا از 5 عدد از جدیدترین و زیباترین بک گراندهای مخصوص آتلیه که در دنیا توسط عکاسان و استودیوهای عکاسی استفاده می شود،تشکیل شده است.فرمت این تصاویر jpg بوده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه نهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد .
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری نهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه

عنوان : دانلود رایگان سری نهم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه
تاریخ درج : '1393/04/09'
بازدید : 54517
شرح : سری نهم این مجموعه ی زیبا از 5 عدد از جدیدترین و زیباترین بک گراندهای مخصوص آتلیه که در دنیا توسط عکاسان و استودیوهای عکاسی استفاده می شود،تشکیل شده است.فرمت این تصاویر jpg بوده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه نهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد .
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری چهارم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری چهارم
تاریخ درج : '1393/03/29'
بازدید : 46953
شرح : سری چهارم این فایل هم از 5 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری هشتم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”

عنوان : دانلود رایگان سری هشتم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”
تاریخ درج : '1392/12/04'
بازدید : 60241
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه هشتمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری هفتم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراند وداع با پاییز ”

عنوان : دانلود رایگان سری هفتم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراند وداع با پاییز ”
تاریخ درج : '1392/09/28'
بازدید : 78395
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه هفتمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری ششم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”

عنوان : دانلود رایگان سری ششم از بک گراند های عکس مخصوص آتلیه -” بک گراندهای کودکانه و فانتزی ”
تاریخ درج : '1392/09/14'
بازدید : 76872
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه پنجمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری