سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان بک گراند تک لایه دخترانه با عنوان “پرنسس سفید برفی”

عنوان : دانلود رایگان بک گراند تک لایه دخترانه با عنوان “پرنسس سفید برفی”
تاریخ درج : '1393/11/03'
بازدید : 23528
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با عنوان پرنسس سفید برفی می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیت انیمیشن سفید برفی به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود فون Cars Kids photo fram

عنوان : دانلود فون Cars Kids photo fram
تاریخ درج : '1393/10/27'
بازدید : 27029
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با عنوان فون و قاب عکس ماشین کودکان 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای انیمیشن ماشینها به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان “کوتوله ناز”

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان “کوتوله ناز”
تاریخ درج : '1393/10/07'
بازدید : 35820
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه کودکانه با طراحی زیبا فونی جالب برای عکس فرزند شماست. آتلیه هنر افتخار دارد که این فون جدید 2015 میلادی را که با دیزاین جذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد و استفاده از فضای شاد و زیبای جنگل و درختان سرسبز و شخصیت کارتونی کوتوله دارد را به صورت کاملا رایگان برای شما علاقه مندان آماده دانلود کند.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند زیبای دخترانه 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند زیبای دخترانه 2015
تاریخ درج : '1393/09/28'
بازدید : 24159
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه دخترانه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین جذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد و استفاده از شخصیتهای کارتونی و فانتزی در این قاب عکس و استفاده از گلها و گیاهان سرسبز و پروانه های رنگارنگ به شکل بسیار زیبایی طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 4000×6000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و کارتونی را طراحی کنید. این قاب عکس گلدار مخصوص دخترخانومهای محترم طراحی و آماده دانلود رایگان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند کارتونی دخترانه 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند کارتونی دخترانه 2015
تاریخ درج : '1393/09/22'
بازدید : 22184
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه دخترانه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد و استفاده از شخصیت کارتونی پرنسس در این قاب عکس به شکل بسیار زیبایی طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 3000×4000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و کارتونی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند فانتزی دخترانه با عنوان " عروسک ملوس "

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند فانتزی دخترانه با عنوان " عروسک ملوس "
تاریخ درج : '1393/09/02'
بازدید : 25155
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه دخترانه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد به شکل بسیار زیبایی طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3700 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون و بک گراند تک لایه دخترانه - مدل سال 2015

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون و بک گراند تک لایه دخترانه - مدل سال 2015
تاریخ درج : '1393/08/21'
بازدید : 23672
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد به شکل بسیار زیبایی طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3500 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان "آغازمدرسه"

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان "آغازمدرسه"
تاریخ درج : '1393/08/03'
بازدید : 21343
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مخصوص فصل زیبای پاییز طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های پاییزه آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2800×4200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان "فون عکاسی پاییز "

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان "فون عکاسی پاییز "
تاریخ درج : '1393/07/21'
بازدید : 23140
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مخصوص فصل زیبای پاییز طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های پاییزه آتلیه کودک 1393 می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2600×3900 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان " فون مدرسه" 1393

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان " فون مدرسه" 1393
تاریخ درج : '1393/07/14'
بازدید : 19853
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد طراحی شده و مخصوص کودکان طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2800×4200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان " فون اسپرت مدرسه"

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودک با عنوان " فون اسپرت مدرسه"
تاریخ درج : '1393/07/04'
بازدید : 25946
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه با طراحی زیبا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد طراحی شده و مخصوص کودکان طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3300 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند دخترانه با عنوان " رویای سیندرلا"

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند دخترانه با عنوان " رویای سیندرلا"
تاریخ درج : '1393/06/22'
بازدید : 23613
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه دخترانه با طراحی زیبای قصر سیندرلا طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با دیزاین مدرن و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد طراحی شده و مخصوص کودکان دختر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های آتلیه کودک می باشد. این فون آتلیه ی کودکان به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3700 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری