سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015
تاریخ درج : '1393/11/12'
بازدید : 96562
شرح : این فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015 به عنوان زیباترین و جدیدترین بک گراند و فون کودک 2015 می باشد. طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از عروسک تدی به یکی از جدیدترین و زیباترین فونهای کودک و فون تدی 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت 2015

عنوان : دانلود زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت 2015
تاریخ درج : '1393/10/16'
بازدید : 30614
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک به عنوان زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت کودک 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و طرح گلهای زیبا و رنگارنگ و استفاده از رنگهای بنفش،سبز،صورتی به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای گلدار 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت کودکان با عنوان ”شرک و دوستان”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت کودکان با عنوان ”شرک و دوستان”
تاریخ درج : '1393/10/06'
بازدید : 26158
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس ، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و شخصیت های کارتونی معروف همچون شرک و استفاده از رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مخصوص کودکان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند آتلیه،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد . این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد..سایز این فایل 3300×4500 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت دخترانه 2015 با فرمت PNG

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت دخترانه 2015 با فرمت PNG
تاریخ درج : '1393/10/02'
بازدید : 21802
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس دخترانه، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و مدرن و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مخصوص کودکان دختر طراحی شده است .این قاب و بک گراند آتلیه،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد . این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد..سایز این فایل 2400×3600 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان بک گراند با کیفیت و تک لایه دخترانه 2015

عنوان : دانلود رایگان بک گراند با کیفیت و تک لایه دخترانه 2015
تاریخ درج : '1393/09/25'
بازدید : 24056
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس دخترانه، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و مدرن و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مثل رنگ صورتی، بنفش و...مخصوص کودکان دختر طراحی شده است .این قاب و بک گراند آتلیه،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد که در طراحی این فون عکاسی از شخصیت میکی موس استفاده شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد..سایز این فایل 2800×4200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراند با کیفیت پسرانه با عنوان “اسپایدرمن قهرمان”

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراند با کیفیت پسرانه با عنوان “اسپایدرمن قهرمان”
تاریخ درج : '1393/08/30'
بازدید : 22987
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس پسرانه ، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه نوزاد و ...مخصوص نوزادان پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها با فون عکاسی پاییز می باشد. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 5500×4000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان زیباترین فون و بک گراند با کیفیت کودک با عنوان “فون عکاسی پاییز”

عنوان : دانلود رایگان زیباترین فون و بک گراند با کیفیت کودک با عنوان “فون عکاسی پاییز”
تاریخ درج : '1393/08/04'
بازدید : 23877
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه نوزاد و ...مخصوص نوزادان پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها با فون عکاسی پاییز می باشد. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3700 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون با کیفیت نوزاد با عنوان " spider man"

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون با کیفیت نوزاد با عنوان " spider man"
تاریخ درج : '1393/07/07'
بازدید : 22858
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه نوزاد و ...مخصوص نوزادان پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها با عنوان مرد عنکبوتی می باشد. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 6000×9000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون و قاب عکس بک گراند با کیفیت کودکانه 2014

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون و قاب عکس بک گراند با کیفیت کودکانه 2014
تاریخ درج : '1393/06/18'
بازدید : 30128
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک ، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و ...مخصوص نوزادان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد. این فون آتلیه ی کودک و نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2200×3200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای نوزاد یا کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان بک گراند با کیفیت کودک و نوزاد با عنوان “لاک پشت دریایی”

عنوان : دانلود رایگان بک گراند با کیفیت کودک و نوزاد با عنوان “لاک پشت دریایی”
تاریخ درج : '1393/06/13'
بازدید : 22112
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک ، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و ...مخصوص نوزادان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد. این فون آتلیه ی کودک و نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 4900×4300 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای نوزاد یا کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان قاب عکس با کیفیت آتلیه نوزاد با عنوان " گربه پالاس"

عنوان : دانلود رایگان قاب عکس با کیفیت آتلیه نوزاد با عنوان " گربه پالاس"
تاریخ درج : '1393/06/08'
بازدید : 22456
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک ، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و ...مخصوص نوزادان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 3000×4000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای نوزاد یا کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراند با کیفیت آتلیه نوزاد و کودک

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراند با کیفیت آتلیه نوزاد و کودک
تاریخ درج : '1393/05/21'
بازدید : 27158
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک ، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه ورنگهای مخصوص آتلیه کودک و ...مخصوص نوزادان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند زیبا ،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 4400×6000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای نوزاد یا کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری