سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم
تاریخ درج : '1393/11/15'
بازدید : 81275
شرح : سری نهم این فایل هم از 4 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015
تاریخ درج : '1393/11/12'
بازدید : 96562
شرح : این فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015 به عنوان زیباترین و جدیدترین بک گراند و فون کودک 2015 می باشد. طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از عروسک تدی به یکی از جدیدترین و زیباترین فونهای کودک و فون تدی 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”

عنوان : دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”
تاریخ درج : '1393/11/10'
بازدید : 81457
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه سیزدهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد که شامل بک گراندهای کودکانه و پس زمینه های مخصوص آتلیه عکاسی می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراند باکیفیت عروس

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراند باکیفیت عروس
تاریخ درج : '1393/11/04'
بازدید : 24675
شرح : فون و بک گراند باکیفیت عروس 2015 ، دارای طراحی منحصر بفرد و مدل جدید فون سال 2015 با فرمت Png و کیفیت فوق العاده بالامی باشد،و به شکل بسیار جذابی برای عکس های عروس خانم ها طراحی شده است.در این فون زیبای عروس از دیزاین گلهای رنگارنگ به همراه بک گراند کرم رنگ ،سه عدد قاب ،شکوفه،تکسچر کاغذ و المانهای مدرن و زیبا استفاده شده است.تمام فون هایی که توسط "آتلیه هنر" تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به جداسازی سوژه از پس زمینه ندارند و طرح و رنگ آن به گونه ای است که شما می توانید از آن ها برای طراحی آلبوم ایتالیایی عروس نیز استفاده کنید.این فون آتلیه عروس و داماد توسط گروه هنری آتلیه هنر تهیه و تولید و به صورت رایگان آماده دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان بک گراند تک لایه دخترانه با عنوان “پرنسس سفید برفی”

عنوان : دانلود رایگان بک گراند تک لایه دخترانه با عنوان “پرنسس سفید برفی”
تاریخ درج : '1393/11/03'
بازدید : 23528
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با عنوان پرنسس سفید برفی می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیت انیمیشن سفید برفی به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری هشتم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2014 - سری هشتم
تاریخ درج : '1393/10/30'
بازدید : 32817
شرح : سری هشتم این فایل هم از 5 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود فون Cars Kids photo fram

عنوان : دانلود فون Cars Kids photo fram
تاریخ درج : '1393/10/27'
بازدید : 27029
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با عنوان فون و قاب عکس ماشین کودکان 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای انیمیشن ماشینها به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود زیباترین فون عکس عروس 2015

عنوان : دانلود زیباترین فون عکس عروس 2015
تاریخ درج : '1393/10/20'
بازدید : 32555
شرح : فون عکس عروس 2015 ، دارای طراحی منحصر بفرد و مدل جدید فون سال 2015 با فرمت Png و کیفیت فوق العاده بالامی باشد،و به شکل بسیار جذابی برای عکس های عروس خانم ها طراحی شده است.در این فون زیبای عروس از دیزاین گلهای رنگارنگ به همراه بک گراند قرمز رنگ ،ساعت،شکوفه،تکسچر کاغذ و المانهای مدرن و زیبا استفاده شده است.تمام فون هایی که توسط "آتلیه هنر" تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به جداسازی سوژه از پس زمینه ندارند و طرح و رنگ آن به گونه ای است که شما می توانید از آن ها برای طراحی آلبوم ایتالیایی عروس نیز استفاده کنید.این فون آتلیه عروس و داماد توسط گروه هنری آتلیه هنر تهیه و تولید و به صورت رایگان آماده دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت 2015

عنوان : دانلود زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت 2015
تاریخ درج : '1393/10/16'
بازدید : 30614
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک به عنوان زیباترین و جدیدترین فون باکیفیت کودک 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و طرح گلهای زیبا و رنگارنگ و استفاده از رنگهای بنفش،سبز،صورتی به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای گلدار 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان “کوتوله ناز”

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند تک لایه کودکانه با عنوان “کوتوله ناز”
تاریخ درج : '1393/10/07'
بازدید : 35820
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه کودکانه با طراحی زیبا فونی جالب برای عکس فرزند شماست. آتلیه هنر افتخار دارد که این فون جدید 2015 میلادی را که با دیزاین جذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد و استفاده از فضای شاد و زیبای جنگل و درختان سرسبز و شخصیت کارتونی کوتوله دارد را به صورت کاملا رایگان برای شما علاقه مندان آماده دانلود کند.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت کودکان با عنوان ”شرک و دوستان”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس با کیفیت کودکان با عنوان ”شرک و دوستان”
تاریخ درج : '1393/10/06'
بازدید : 26158
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس ، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فاتنزی و کودکانه و شخصیت های کارتونی معروف همچون شرک و استفاده از رنگهای مخصوص آتلیه کودک و نوزاد مخصوص کودکان دختر و پسر طراحی شده است .این قاب و بک گراند آتلیه،یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس بچه ها می باشد . این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد..سایز این فایل 3300×4500 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید عکس های جذاب و زیبای کودک دلبندتان را که در حالت ها و ژست های گوناگون عکاسی کرده اید را را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند با کیفیت عروس - مدل سال 1393

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند با کیفیت عروس - مدل سال 1393
تاریخ درج : '1393/10/02'
بازدید : 27400
شرح : فون جدید بک گراند با کیفیت عروس ، دارای طراحی منحصر بفرد و مدل جدید فون سال 1393 با فرمت Png و کیفیت فوق العاده بالامی باشد،و به شکل بسیار جذابی برای عکس های عروس و داماد طراحی شده است.تمام فون هایی که توسط "آتلیه هنر" تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به جداسازی سوژه از پس زمینه ندارند و طرح و رنگ آن به گونه ای است که شما می توانید از آن ها برای طراحی آلبوم ایتالیایی عروس نیز استفاده کنید.
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری