سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان جدیدترین فون آتلیه نوزاد با عنوان “مهر مادری”

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون آتلیه نوزاد با عنوان “مهر مادری”
تاریخ درج : '1393/11/16'
بازدید : 76616
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با عنوان“مهر مادری” می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای فانتزی یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای نوزادان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی نوزاد با عنوان “انیمیشن ماشین ها”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی نوزاد با عنوان “انیمیشن ماشین ها”
تاریخ درج : '1393/11/07'
بازدید : 28050
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با عنوان“انیمیشن ماشین ها” می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای انیمیشن ماشینها به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
زیباترین فون و قاب عکس نوزاد 2015 با عنوان " رویای آسمانی"

عنوان : زیباترین فون و قاب عکس نوزاد 2015 با عنوان " رویای آسمانی"
تاریخ درج : '1393/10/15'
بازدید : 25038
شرح : این قاب عکس و فون با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد و کودک از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس کودک و نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی زیبای فانتزی و کارتونی فضای جذاب برای کودکان و نوزادان عزیزتان را به ارمغان آورده و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 2300×3400 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید و در درون قاب این فون و قاب عکس جدید قرار دهید.شما می توانید از لحظات دلنشین نوزاد خود در حال خواب عکاسی کرده و به راحتی پس از باز کردن فایل قاب عکس در فتوشاپ عکس را در زیر لایه ی اصلی فایل دانلود شده بگذارید و سپس ازفایل مورد نظر خروجیJPG گرفته وسپس به اندازه ی دلخواه بر روی شاسی یا تخته چاپ کرده و بر روی دیوار اتاق فرزندتان نصب کنید.
جزییات بیشتر
زیباترین مدل فون و قاب عکس نوزاد

عنوان : زیباترین مدل فون و قاب عکس نوزاد
تاریخ درج : '1393/10/10'
بازدید : 31696
شرح : این قاب عکس و فون با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد و کودک از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس کودک و نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی زیبای فانتزی و کارتونی از جشن عید کریسمس به همراه فضای جذاب برای کودکان و نوزادان از جمله شخصیت های کارتونی به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 2300×3400 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید و در درون قاب این فون و قاب عکس جدید قرار دهید.
جزییات بیشتر
فون و قاب عکس فانتزی و کارتونی نوزاد با عنوان “برف در مهتاب ”

عنوان : فون و قاب عکس فانتزی و کارتونی نوزاد با عنوان “برف در مهتاب ”
تاریخ درج : '1393/10/04'
بازدید : 26971
شرح : این قاب عکس و فون با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد و کودک از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس کودک و نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی زیبای فانتزی و کارتونی از جشن عید کریسمس به همراه فضای جذاب برای کودکان و نوزادان از جمله شخصیت های کارتونی به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 2100×3200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید و در درون قاب این فون و قاب عکس جدید قرار دهید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون نوزاد شب یلدا - شب یلدا 1393

عنوان : دانلود رایگان فون نوزاد شب یلدا - شب یلدا 1393
تاریخ درج : '1393/09/13'
بازدید : 37434
شرح : شب یَلدا یا شب چِلّه آخرین شب آذرماه، شب پیش از نخستین روز زمستان و درازترین شب سال است. ایرانیان و بسیاری از دیگر اقوام آن را مبارک می‌دارند و این شب را جشن می‎گیرند. بدین منظور گروه هنری "آتلیه هنر" فون و قاب عکس زیبای شب یلدا را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده است.
جزییات بیشتر
جدیدترین فون و قاب عکس زمستانه نوزاد و کودک با عنوان “کریسمس 2015 ”

عنوان : جدیدترین فون و قاب عکس زمستانه نوزاد و کودک با عنوان “کریسمس 2015 ”
تاریخ درج : '1393/09/10'
بازدید : 27397
شرح : این قاب عکس و فون با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد و کودک از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس کودک و نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی زیبای فانتزی و کارتونی از جشن عید کریسمس به همراه فضای جذاب برای کودکان و نوزادان از جمله شخصیت های کارتونی و درخت زیبای کریسمس به همراه هدایای بابانوئل بوده که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.سایز این فایل 2100×3200 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید و در درون قاب این فون و قاب عکس جدید قرار دهید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی و فانتزی “پرنسس کوچک” در آتلیه هنر

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی و فانتزی “پرنسس کوچک” در آتلیه هنر
تاریخ درج : '1393/08/29'
بازدید : 29754
شرح : این قاب عکس و فون با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان بوده که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2500×3500 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید و در درون قاب عکس کارتونی و فانتزی با عنوان پرنسس کوچک قرار دهید.
جزییات بیشتر
مدل جدید فون وقاب عکس کارتونی و فانتزی نوزاد

عنوان : مدل جدید فون وقاب عکس کارتونی و فانتزی نوزاد
تاریخ درج : '1393/08/01'
بازدید : 27537
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد از جدیدترین مدلهای آتلیه عکس نوزاد محصول سال 2015 میلادی می باشد، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان بوده که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2153×3230 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون زیبای نوزاد با عنوان “هاچ زنبور عسل”

عنوان : دانلود رایگان فون زیبای نوزاد با عنوان “هاچ زنبور عسل”
تاریخ درج : '1393/04/30'
بازدید : 39327
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با نام “هاچ زنبور عسل”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های تابستانه با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 3100×4600 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون رویایی و کارتونی نوزاد با عنوان “پنجره ای رو به بهار”

عنوان : دانلود رایگان فون رویایی و کارتونی نوزاد با عنوان “پنجره ای رو به بهار”
تاریخ درج : '1393/01/03'
بازدید : 36065
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با نام “پنجره ای رو به بهار”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های بهاره با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 1200×2000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون رویایی نوزاد با عنوان “شب پر ستاره”

عنوان : دانلود رایگان فون رویایی نوزاد با عنوان “شب پر ستاره”
تاریخ درج : '1392/11/28'
بازدید : 33988
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با نام ر“شب پر ستاره”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2000×3000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان در حالت خوابیده را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظه ی خواب نوزادتان را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری