سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان پنجمین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 05

عنوان : دانلود رایگان پنجمین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 05
تاریخ درج : '1393/04/17'
بازدید : 40562
شرح : آلبوم جدید و زیبای “ تولد کودک” که در تصویر زیر می بینید ، پنجمین سری از مجموعه ای جدید از مدلهای روز آلبوم دیجیتال “ تولد کودک و نوزاد ” می باشد. این مجموعه،شامل یک برگه از آلبوم 15 در 30 سانتیمتر است که با دی پی آی 300 و با توجه به کیفیت عالی آن، قابلیت چاپ تا ۲ برابر سایز را نیز دارد و توسط گروه گرافیکی " استودیو هنر" طراحی شده است. این آلبوم که جهت فون آلبوم “ تولد کودک” با کیفیت عالی دیزاین شده و برای مونتاژ عکس جشن تولد کودکان و نوزادان عزیز در آلبوم های دیجیتال مناسب است. این فون آلبوم عکس جشن تولد کودک به منظور سهولت کار شما کاربران عزیز،به صورت تک لایه طراحی شده است. این برگ از فون آلبوم دیجیتال بصورت PNG آماده ی دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان چهارمین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 04

عنوان : دانلود رایگان چهارمین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 04
تاریخ درج : '1393/02/18'
بازدید : 44644
شرح : آلبوم جدید و زیبای “ تولد کودک” که در تصویر زیر می بینید ، چهارمین سری از مجموعه ای جدید از مدلهای روز آلبوم دیجیتال “ تولد کودک و نوزاد ” می باشد. این مجموعه،شامل یک برگه از آلبوم 15 در 30 سانتیمتر است که با دی پی آی 300 و با توجه به کیفیت عالی آن، قابلیت چاپ تا ۲ برابر سایز را نیز دارد و توسط گروه گرافیکی " استودیو هنر" طراحی شده است. این آلبوم که جهت فون آلبوم “ تولد کودک” با کیفیت عالی دیزاین شده و برای مونتاژ عکس جشن تولد کودکان و نوزادان عزیز در آلبوم های دیجیتال مناسب است. این فون آلبوم عکس جشن تولد کودک به منظور سهولت کار شما کاربران عزیز،به صورت تک لایه طراحی شده است. این برگ از فون آلبوم دیجیتال بصورت PNG آماده ی دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سومین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 03

عنوان : دانلود رایگان سومین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 03
تاریخ درج : '1392/12/09'
بازدید : 44931
شرح : آلبوم جدید و زیبای “ تولد کودک” که در تصویر زیر می بینید ، سومین سری از مجموعه ای جدید از مدلهای روز آلبوم دیجیتال “ تولد کودک و نوزاد ” می باشد. این مجموعه،شامل یک برگه از آلبوم 15 در 30 سانتیمتر است که با دی پی آی 300 و با توجه به کیفیت عالی آن، قابلیت چاپ تا ۲ برابر سایز را نیز دارد و توسط گروه گرافیکی " استودیو هنر" طراحی شده است. این آلبوم که جهت فون آلبوم “ تولد کودک” با کیفیت عالی دیزاین شده و برای مونتاژ عکس جشن تولد کودکان و نوزادان عزیز در آلبوم های دیجیتال مناسب است. این فون آلبوم عکس جشن تولد کودک به منظور سهولت کار شما کاربران عزیز،به صورت تک لایه طراحی شده است. این برگ از فون آلبوم دیجیتال بصورت PNG آماده ی دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان دومین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 02

عنوان : دانلود رایگان دومین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 02
تاریخ درج : '1392/10/19'
بازدید : 52642
شرح : آلبوم جدید و زیبای “ تولد کودک” که در تصویر زیر می بینید ، دومین سری از مجموعه ای جدید از مدلهای روز آلبوم دیجیتال “ تولد کودک و نوزاد ” می باشد. این مجموعه،شامل یک برگه از آلبوم 15 در 30 سانتیمتر است که با دی پی آی 300 و با توجه به کیفیت عالی آن، قابلیت چاپ تا ۲ برابر سایز را نیز دارد و توسط گروه گرافیکی " استودیو هنر" طراحی شده است. این آلبوم که جهت فون آلبوم “ تولد کودک” با کیفیت عالی دیزاین شده و برای مونتاژ عکس جشن تولد کودکان و نوزادان عزیز در آلبوم های دیجیتال مناسب است. این فون آلبوم عکس جشن تولد کودک به منظور سهولت کار شما کاربران عزیز،به صورت تک لایه طراحی شده است. این برگ از فون آلبوم دیجیتال بصورت PNG آماده ی دانلود می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان اولین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 01

عنوان : دانلود رایگان اولین سری از آلبوم های دیجیتال “ تولد کودک” - 01
تاریخ درج : '1392/08/28'
بازدید : 65014
شرح : آلبوم جدید و زیبای “ تولد کودک” که در تصویر زیر می بینید ، اولین سری از مجموعه ای جدید از مدلهای روز آلبوم دیجیتال “ تولد کودک و نوزاد ” می باشد. این مجموعه،شامل یک برگه از آلبوم 15 در 30 سانتیمتر است که با دی پی آی 300 و با توجه به کیفیت عالی آن، قابلیت چاپ تا ۲ برابر سایز را نیز دارد و توسط گروه گرافیکی " استودیو هنر" طراحی شده است. این آلبوم که جهت فون آلبوم “ تولد کودک” با کیفیت عالی دیزاین شده و برای مونتاژ عکس جشن تولد کودکان و نوزادان عزیز در آلبوم های دیجیتال مناسب است. این فون آلبوم عکس جشن تولد کودک به منظور سهولت کار شما کاربران عزیز،به صورت تک لایه طراحی شده است. این برگ از فون آلبوم دیجیتال بصورت PNG آماده ی دانلود می باشد.
جزییات بیشتر