سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود فون کودک با عنوان “ جادوگر شهر اوز ”

عنوان : دانلود فون کودک با عنوان “ جادوگر شهر اوز ”
تاریخ درج : '1393/11/09'
بازدید : 27759
شرح : این فون عکاسی کودک 2015 به عنوان جدیدترین فون کودک 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از کارتون جادوگر شهر اوز و نیز استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و رنگهای شاد همچون بنفش،سبز،صورتی به یکی از جدیدترین فونهای کودک 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود جدیدترین فون کودک 2015

عنوان : دانلود جدیدترین فون کودک 2015
تاریخ درج : '1393/10/21'
بازدید : 30578
شرح : این فون عکاسی کودک 2015 به عنوان جدیدترین فون کودک 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و طرح گلهای زیبا و رنگارنگ و استفاده از رنگهای شاد همچون بنفش،سبز،صورتی به یکی از جدیدترین فونهای کودک 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان قاب کارتونی آتلیه کودک با عنوان “ صندوقچه طلا ”

عنوان : دانلود رایگان قاب کارتونی آتلیه کودک با عنوان “ صندوقچه طلا ”
تاریخ درج : '1393/10/03'
بازدید : 23404
شرح : این بک گراند با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “صندوقچه طلا ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان با استفاده از شخصیت های فانتزی و کارتونی به طرز شگفت انگیزی به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان بک گراند آتلیه کودک با عنوان “عروسک قشنگ من ”

عنوان : دانلود رایگان بک گراند آتلیه کودک با عنوان “عروسک قشنگ من ”
تاریخ درج : '1393/09/18'
بازدید : 60802
شرح : این بک گراند با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “عروسک قشنگ من ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان با استفاده از طرح فون قلب و عروسک های زیبا و قشنگ به طرز شگفت انگیزی به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون آتلیه کودک با عنوان “دنیای وروجک ”

عنوان : دانلود رایگان فون آتلیه کودک با عنوان “دنیای وروجک ”
تاریخ درج : '1393/08/20'
بازدید : 29873
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “دنیای وروجک”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان همانند درخت، جنگل ،سنجاب و ... به طرز شگفت انگیزی به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون فانتزی و کارتونی آتلیه کودک با عنوان “دنیای شادی ”

عنوان : دانلود رایگان فون فانتزی و کارتونی آتلیه کودک با عنوان “دنیای شادی ”
تاریخ درج : '1393/08/11'
بازدید : 32539
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “دنیای شادی ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان همانند خورشید، میمون ،سنجاب ، دریا و درختان زیبا به طرز شگفت انگیزی به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون فانتزی 2015 آتلیه کودک با عنوان “دنیای حیوانات”

عنوان : دانلود رایگان فون فانتزی 2015 آتلیه کودک با عنوان “دنیای حیوانات”
تاریخ درج : '1393/07/26'
بازدید : 28600
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “دنیای حیوانات ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان همانند آهو ،سنجاب ، خرگوش و جنگل و درختان زیبا به طرز شگفت انگیزی به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس کودک با عنوان “دنیای اسباب بازی ها”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس کودک با عنوان “دنیای اسباب بازی ها”
تاریخ درج : '1393/06/31'
بازدید : 20798
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس دخترانه با نام “دنیای اسباب بازی ها ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر و پسر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد. در این فون آتلیه کودک از اسباب بازی ها و عروسک های زیبا استفاده شده است.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس دخترانه با عنوان “سفید برفی و هفت کوتوله”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس دخترانه با عنوان “سفید برفی و هفت کوتوله”
تاریخ درج : '1393/04/31'
بازدید : 30797
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس دخترانه با نام “سفید برفی و هفت کوتوله ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های تابستانه با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزادان دختر تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد. در این فون آتلیه کودک از کارتون زیبای سفید برفی و هفت کوتوله استفاده شده است.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس کودک با عنوان “ بازی در جنگل ”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس کودک با عنوان “ بازی در جنگل ”
تاریخ درج : '1393/03/24'
بازدید : 54099
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “ بازی در جنگل ”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های بهاره با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس آتلیه کودک با عنوان “ستاره آسمونی”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس آتلیه کودک با عنوان “ستاره آسمونی”
تاریخ درج : '1393/03/20'
بازدید : 52809
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “ستاره آسمونی”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های بهاره با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی کودک به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون رویایی و قاب کودکانه با عنوان “نقاش کوچولو”

عنوان : دانلود رایگان فون رویایی و قاب کودکانه با عنوان “نقاش کوچولو”
تاریخ درج : '1393/02/09'
بازدید : 50112
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس کودک با نام “نقاش کوچولو”، طرحی جالب برای عکس فرزند شماست که با طراحی منحصر بفرد و فضای کارتونی و فانتزی جذاب برای کودکان و نوزادان می باشد که به طرز زیبایی با عناصر و المانهای مخصوص کودکان ترکیب و به یکی از زیباترین بک گراند های بهاره با کیفیت و قاب و فریم عکس کودک و نوزاد تبدیل شده است. این فون آتلیه ی نوزاد به صورت تک لایه(png) و با کیفیت فوق العاده بالا آماده دانلود به صورت رایگان می باشد.این فون در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.سایز این فایل 2000×3000 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد. شما میتوانید یکی از عکس های جذاب و زیبای نوزاد دلبندتان را در این فون قرار داده و قابی جالب و فانتزی از لحظات و دوره های زیبای زندگی نوزادتان را طراحی کنید.
جزییات بیشتر
جدیدترین های گالری