سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  

گروه بندی گالری

تازه های خبر


تازه ترین مقالات


محصولات جدید


جدیدترین های گالری

دانلود رایگان فون خانوادگی خانواده خوشبخت

عنوان : دانلود رایگان فون خانوادگی خانواده خوشبخت
تاریخ درج : '1393/11/16'
بازدید : 96178
شرح : این فون خانوادگی ، جدیدترین مدل قاب عکس خانوادگی 2015 میلادی با عنوان "خانواده خوشبخت "طراحی جالب و طراحی متفاوت همراه با تزئین گلهای زیبا به همراه پروانه های زیبا و گل های رنگارنگ برای جایگزینی عکس های خانوادگی(عکس زن و شوهر یاعکس پدر و مادر و کودک یا عکس پدر و کودک یا عکس خواهر و برادر و ...) می باشد. فرمت این فون PNG و با کیفیت فوق العاده بالا در اختیار شما عزیزان می باشد،این توسط گروه هنری "آتلیه هنر" ،تهیه شده است. شما می توانید در صورت نیاز از آن برای طراحی آلبوم خانوادگی و عکس های رمانتیک خود استفاده کنید.این فون از محصولات جدید سال 2015 میلادی می باشد که شما عزیزان می توانید با انتخاب یکی از بهترین عکسهای خانوادگی خود آن را در این فون 2015 قرار دهید و قاب عکس زیبایی را خلق کنید.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون آتلیه نوزاد با عنوان “مهر مادری”

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون آتلیه نوزاد با عنوان “مهر مادری”
تاریخ درج : '1393/11/16'
بازدید : 76616
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با عنوان“مهر مادری” می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای فانتزی یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای نوزادان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراندهای عکس پرسنلی 2015 - سری نهم
تاریخ درج : '1393/11/15'
بازدید : 81275
شرح : سری نهم این فایل هم از 4 فایل jpg که از جدیدترین و زیباترین بک گراند های عکس پرسنلی که در آتلیه های روز دنیا استفاده می شود ،تشکیل شده که دارای کیفیت بسیار بالا (300 dpi) می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند رویایی عروس 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند رویایی عروس 2015
تاریخ درج : '1393/11/14'
بازدید : 86038
شرح : این قاب عکس و فون رویایی بسیار بسیار زیبا نوزدهمین بک گراند رویایی عروس بوده که با ترکیب بندی بسیار زیبا و استفاده از المانها و فضای رویایی و استفاده از فون گلدار به صورت مدرن و کاملا رایگان برای شما عکاسان عزیز و عروس خانم های محترم طراحی شده است .این فون نمادی از یک طرح رویایی و فشن مدرن است ،این فون آتلیه، قابی بسیار زیبا برای عکس های رویایی بانوان محترم می باشد . شما میتوانید عکس ها و ژست های زیبای خود را با این قاب تزیین کنید . این فون با فرمت PNG (تک لایه )و کیفیت فوق العاده بالا می باشد.سایز این فون 2800×3900 پیکسل با رزلیشن 300 DPI و آماده چاپ می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015

عنوان : دانلود رایگان فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015
تاریخ درج : '1393/11/12'
بازدید : 96562
شرح : این فون و بک گراند با كيفيت کودک 2015 به عنوان زیباترین و جدیدترین بک گراند و فون کودک 2015 می باشد. طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از عروسک تدی به یکی از جدیدترین و زیباترین فونهای کودک و فون تدی 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین فون فشن 2015

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین فون فشن 2015
تاریخ درج : '1393/11/11'
بازدید : 82675
شرح : این فون فشن مدرن،یکی از زیباترین و جدیدترین فون های فشن دخترانه سال 2015 میلادی می باشد که با طراحی مدرن و قابی زیبا و ترکیب بک گراند جذاب و قاب عکس png گلدار برای عکس های فشن دخترانه طراحی شده است.تمام فون هایی که توسط "آتلیه هنر" تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید از آن ها برای طراحی آلبوم فشن وعروس نیز استفاده کنید.همچنین این فون رایگان قابلیت استفاده به صورت فون اسپرت و فون رمانتیک را نیز داراست.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”

عنوان : دانلود رایگان سری سیزدهم از” بک گراندهای عکس مخصوص آتلیه”
تاریخ درج : '1393/11/10'
بازدید : 81457
شرح : همانطوری که می دانید در آتلیه ها از پس زمینه ها و دکورهای مختلف و از وسایلی خاص برای زیباتر کردن عکس ها استفاده می کنند. در بیشتر آتلیه ها مثل آتلیه های خانگی و شخصی نیز به دلایل مختلف مثل نبودن امکانات و فضای کافی و غیره از پرده سفید و یا رنگ های آبی و سبز در پس زمینه استفاده می کنند و زیبا کردن تصویر را به دستان فتوشاپ می سپارند و از بک گراندهای مجازی استفاده می کنند . سایت "آتلیه هنر" افتخار دارد که از این پس تعدادی از بهترین این بک گراند ها را برای شما عزیزان برای دانلود در سایت قرار می دهد.این مجموعه سیزدهمین سری از بک گراند های مخصوص آتلیه میباشد که شامل بک گراندهای کودکانه و پس زمینه های مخصوص آتلیه عکاسی می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون دخترانه اسپرت

عنوان : دانلود رایگان فون دخترانه اسپرت
تاریخ درج : '1393/11/10'
بازدید : 89376
شرح : این فون اسپرت از جدیدترین فون های اسپرت دخترانه با فرمت PNG و محصول سال 2015 میلادی می باشد. گروه هنری آتلیه هنر یک فون بسیار زیبا و حرفه ای اسپرت را برای شما بانوان محترم آماده دانلود کرده که می توانید هم اکنون با لینک مستقیم دانلود کنید. سایز این فون رایگان اسپرت 3300×4700 پیکسل و بسیار باکیفیت می باشد. پس زمینه اسپرت با ترکیب قاب عکس اسپرت و استفاده از المانهای مدرن در این فون عکاسی ،به این قاب، زیبایی دو چندانی داده است. امیدواریم از مجموعه فون های اسپرت،فشن،عروس،کودک و ... که در آتلیه هنر برای شما آماده کرده ایم راضی بوده باشید.
جزییات بیشتر
دانلود فون کودک با عنوان “ جادوگر شهر اوز ”

عنوان : دانلود فون کودک با عنوان “ جادوگر شهر اوز ”
تاریخ درج : '1393/11/09'
بازدید : 27759
شرح : این فون عکاسی کودک 2015 به عنوان جدیدترین فون کودک 2015 می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از کارتون جادوگر شهر اوز و نیز استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و رنگهای شاد همچون بنفش،سبز،صورتی به یکی از جدیدترین فونهای کودک 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی نوزاد با عنوان “انیمیشن ماشین ها”

عنوان : دانلود رایگان فون و قاب عکس کارتونی نوزاد با عنوان “انیمیشن ماشین ها”
تاریخ درج : '1393/11/07'
بازدید : 28050
شرح : این قاب عکس با کیفیت و تک لایه عکس نوزاد با عنوان“انیمیشن ماشین ها” می باشد، طرحی جدید برای عکس فرزند شماست که با طراحی بسیار ساده و شیک و استفاده از عناصرجذاب و زیبای فانتزی و کودکانه و استفاده از شخصیتهای انیمیشن ماشینها به یکی از جدیدترین و زیباترین قاب عکسهای کودکان 2015 تبدیل شده است که آماده دانلود رایگان برای شما عزیزان می باشد.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان فون تولد با عنوان” تولدت مبارک کوچولو”

عنوان : دانلود رایگان فون تولد با عنوان” تولدت مبارک کوچولو”
تاریخ درج : '1393/11/06'
بازدید : 26565
شرح : امروز آتلیه هنر یک فون تولد کودک با عنوان “ تولدت مبارک کوچولو ”را برای قاب عکس جشن تولد کودکان شما آماده دانلود کرده است که شما می توانید از آن برای عکسهای مراسم جشن تولد کودک و یا نوزاد خود به خوبی استفاده کنید. شما می توانید با قرار دادن عکس فرزندتان در این فون آتلیه زیبا، یک پوستر زیبا برای مراسم جشن تولد کودک یا نوزاد خود طراحی کنید.این فون چهاردهمین سری از فون های تولد کودکان به عنوان یک فون تولد بسیار زیبا با فرمت PNG مناسب دختر بچه ها و پسر بچه ها ی عزیز می باشد که وبسایت آتلیه هنر این فون را به صورت رایگان در دسترس شما علاقه مندان به هنر عکاسی قرار داده است.
جزییات بیشتر
دانلود رایگان جدیدترین بک گراند باکیفیت عروس

عنوان : دانلود رایگان جدیدترین بک گراند باکیفیت عروس
تاریخ درج : '1393/11/04'
بازدید : 24675
شرح : فون و بک گراند باکیفیت عروس 2015 ، دارای طراحی منحصر بفرد و مدل جدید فون سال 2015 با فرمت Png و کیفیت فوق العاده بالامی باشد،و به شکل بسیار جذابی برای عکس های عروس خانم ها طراحی شده است.در این فون زیبای عروس از دیزاین گلهای رنگارنگ به همراه بک گراند کرم رنگ ،سه عدد قاب ،شکوفه،تکسچر کاغذ و المانهای مدرن و زیبا استفاده شده است.تمام فون هایی که توسط "آتلیه هنر" تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به جداسازی سوژه از پس زمینه ندارند و طرح و رنگ آن به گونه ای است که شما می توانید از آن ها برای طراحی آلبوم ایتالیایی عروس نیز استفاده کنید.این فون آتلیه عروس و داماد توسط گروه هنری آتلیه هنر تهیه و تولید و به صورت رایگان آماده دانلود می باشد.
جزییات بیشتر