سایت استودیو هنر

سبد خرید
پرداخت  
  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان

گروه بندی گالری

نام محصول : اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور

امتیاز:
وضعیت: موجود
کالا موجود است و می توانید به قیمت درج شده خرید نمایید
فروشگاه: سایت
قیمت: 10,000 ریال
همکار: جهت مشاهده قیمت همکاری ابتدا باید تقاضای همکاری دهید
نوع ارسال:
هزینه ارسال: 0


اکشنفوتوشاپروتوشعکاسیآموزش فوتوشاپ

نام محصول : اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور

اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور 

امور تكراري در همه مخاطبان فتوشاپ ممكن است وجود داشته باشد و هر فرد به نحوي با اين نوع كارها سر و كار داشته باشد. مثلا يك عكاس هر روز شايد بارها مجبور است تصوير گرفته شده توسط دوربين را كه اندازه بزرگي دارد كنار هم چيده و سري چندتايي عكس پرسنلي تهيه كند يا يك طراح صفحات وب لازم است با طي يك پروسه تكراري تصاوير با حجم‌هاي بالا و كيفيت‌هاي مختلف را به تصاويري با حجم پايين و كيفيت مناسب صفحه وب تبديل كند يا يك طراح گرافيست لازم است براي ايجاد جلوه دلخواهي كه تركيبي از چند عمليات مختلف در محيط فتوشاپ است چند بار روي تصاوير مختلف تكرار كند. در همه اين حالات آرزوي اين افراد وجود امكاني براي آموزش فتوشاپ در امور تكراري و انجام خودكار اين عمليات است.از این رو اکشن در فوتوشاپ به کمک طراحان و عکاسان می آید و نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه امکاناتی بسیار جدید را برای شما عزیزان فراهم می کند.یکی از اکشن های کاربردی برای عکاسان،اکشن روتوش چهره و پوست می باشد که بسیار کاربردی و ضروری است.

اکشن جالب و بسیار کاربردی روتوش سریع پوست برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ محصول کمپانی بزرگ گرافیک ریورمی باشد. که در این مطلب سایت استودیو هنر آن را برای طراحان و عکاسان گرامی به دانلود گذاشته شده است .با این اکشن زیبا براحتی می توانید تصاویرتان را روتوش نمایید. روش کار هم بسیار آسان است . فرمت این اکشن با ATN می باشد.

اکشن و پنل فتوشاپ روتوش ساده تصاویر Easy Retouch Panel and Actions می تواند حتی بهترین انتخاب برای افراد مبتدی برای ویرایش و رفع مشکلات تصاویر باشد. این ابزار قدرتمند می تواند به سرعت و با سهولت تصاویر شما را در فتوشاپ روتوش کند.

 

فرمت : ATN
نوع فشرده سازی : Rar
حجم فایل : 3 مگابایت

مشخصات فنی محصول : اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور
بررسی تخصصی محصول : اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور
نظرات کاربران در مورد محصول : اکشن فتوشاپ رتوش تصاویر از گرافیک ریور

نام کاربر:  
امتیاز:
توضیحات:  

عبارت تصویر روبرو را وارد نمایید

 
درج نظر